Kulki do papierosów brzoskwinia mięta 100 szt.

Jednym z najpopularniejszych wariantów kulek jest połączenie brzoskwini z miętą. Słodycz owocu idealnie przełamuje miętowa świeżość, która podbija smak kompozycji. Dlatego, że produkt zachwalany jest przez wielu konsumentów, dostępne opakowanie zawiera sto sztuk. Kulki umieszczone w filtrze są całkowicie uniwersalne, dlatego dopasują się do Twoich ulubionych papierosów. Opakowanie stu kulek wystarczy na 5 paczek papierosów.

Idź do sklepu

Kulki smakowe od Mr Blast

Szeroki wybór smaków sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie, a palenie nigdy nie będzie już monotonną czynnością. Jeśli poszukujesz sprawdzonego, polskiego produktu, który zastąpi kultowy posmak mentolu, to śmiało możesz wypróbować miks smakowy, żeby znaleźć swoje ulubione połączenie. Jeśli jesteś już weteranem kulek smakowych to bardziej ekonomicznym rozwiązaniem będzie opakowaniu stu kulek w wybranych przez Ciebie smaku.
Renomowany już producent na polskim rynku poszerza swoją ofertę, wprowadzając coraz to nowe smaki. Być może kulki nie są znane wśród wszystkich miłośników wyrobów tytoniowych, to w szybkim tempie zyskują nowych zwolenników, szczególnie takich, którzy poszukują mentolowego aromatu.
Mr Blast to sprawdzony producent, który gwarantuje wysoką jakość i zadowolenie z oferowanych produktów. Warto urozmaicić sobie moment palenia i spróbować nowego rozwiązania, jakimi są kulki smakowe. Niewielki rozmiar pozwoli na stosowanie ich w grubych i cienkich filtrach, dlatego nie trzeba martwić się o ich aplikację, co świadczy o profesjonalnym podejściu, jakie producent oferuje konsumentom.

Opinie o produkcie Kulki smakowe smak brzoskwinia miętapalenie nigdy wcześniej nie było tak przyjemne. Połączenie brzoskwini z miętą jest moim ulubionym, mimo że wcześniej byłam zagorzałą fanką mentolu. Słodki posmak nadaje letni powiew świeżości. Super połączenie, polecam każdemu

Anna

Uczucie świeżości świetnie się u mnie sprawdza. Poczęstowałem kilkukrotnie moich znajomych, których zaskoczyło to nowe rozwiązanie. Od trzech miesięcy używam kulek w tym połączeniu, bo nie wyobrażam sobie już inaczej palić

Mirek

To jest to! Tyle czasu szukałam jakiegoś godnego zamiennika papierosów mentolowych i w końcu się udało. Podoba mi się dodanie aromatu brzoskwiniowego, bo wtedy mięta nie jest taka nudna. Super produkt!

Marta